TR | EN

GÖRÜNÜRLÜK

 

Basında DEYE

 

 

Broşürler - Dosyalar - Bloknotlar

DEYE Projesi'nde görünürlük planı çerçevesinde, projeye ait dosya, bloknot ve broşürler bastırılmış, eğitimlerde hedef gruba, proje açılış ve kapanış toplantılarında katılımcılara dağıtılmıştır.  

 

Banner - Roll up - Kırlangıç Bayraklar

Proje açılış ve kapanış toplantılarında tanıtıcı banner, roll up ve kırlangıç bayraklar asılarak, projeyi destekleyen kurumların görünürlüğü sağlanmıştır.


Hatıra Plaketleri

Hatıra plaketleri yaptırılarak, projenin uygulandığı 36 okula, projeye destek veren Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlükleri'ne ve Samsun ve Konya'da projenin gerçekleşmesi için yerel koordinatör olarak projeye destek veren koordinatörlere verilmiştir.


Katılım ve Teşekkür Belgeleri

Katılım Belgeleri, üç ilde eğitimlere ve uygulamalara katılan tüm PDR öğrencilerine; Teşekkür Belgeleri, uygulama okullarında gönüllü olarak projeye destek veren tüm öğretmen ve okul idarecilerine ve velilere dağıtılmak üzere bastırılıp okullara gönderilmiştir.


2015 yılı Proje Takvimi

Projeyi kısaca tanıtması ve eğitici özellik taşıması amacıyla, proje süresince okullarda yapılan uygulamalardan görseller ile desteklenen sloganlar ve deyişler içeren 2015 yılı DEYE Projesi takvimi bastırılarak önce proje okullarına, ilgili üniversitelere ve 3 bölgedeki (İstanbul-Konya-Samsun) Milli Eğitim Müdürlükleri'ne gönderilmiştir. Daha sonra, katılınan kongrelerde dağıtılarak çeşitli STK'lara ve diğer paydaşlara ulaşılması hedeflenmiştir.

 


Proje Tanıtım Kitabı


Proje Tanıtım Kitabı, projenin görsellerini de içeren özet rapor şeklinde hazırlanarak önce Proje Kapanış Sempozyumu'na katılan tüm paydaşlara dağıtılmış, daha sonra proje okullarına, ilgili üniversitelere ve 3 bölgedeki (İstanbul-Konya-Samsun) Milli Eğitim Müdürlükleri'ne gönderilmiştir.

 
   Bu yayın Avrupa Birliǧi ve Türkiye Cumhuriyeti'nin yardımıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriǧinden yalnızca YÖRET VAKFI ve BEUAM sorumlu olup, herhangi bir şekilde Avrupa Birliǧi ve Türkiye Cumhuriyeti'nin görüşlerini yansıttıǧı şeklinde yorumlanamaz.